Засудили жительку Полтавщини, яка ошукала покупців на понад 25 тисяч грн

26 березня 2021 0
Жительці Миргорода, яка пропонувала уявний товар, присудили іспитовий строк тривалістю 2 роки.

Миргородський міськрайонний суд присудив іспитовий строк тривалістю 2 роки жінці, яка за допомогою шахрайських дій заволоділа коштами 37 потерпілих з різних областей України, на загальну суму майже 26 тис. грн. Відповідний вирок опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У тексті вироку йдеться, що 22 - річна непрацююча місцева жителька, яка має на утриманні двох малолітніх дітей, розміщувала оголошення в соціальній мережі “Фейсбук” про продаж дитячих речей, не маючи наміру їх продавати в подальшому. 

Серед речей, які шахрайка пропонувала до продажу, були: дитяча білизна, дитячі іграшки, манеж, столик для годування, велосипед, дитяче автокрісло, візочок, вітаміни та ін. 

Кошти від покупців надходили на картковий банківський рахунок відкритий на ім'я шахрайки. Товар натомість покупці не отримували.

Вироком Миргородського суду шахрайку визнали винуватою у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2,3 ст. 190 Кримінального Кодексу України та призначили узгоджене сторонами покарання за сукупністю кримінальних правопорушень шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді трьох років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 Кримінального Кодексу України, обвинувачену звільнили від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 роки.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом тридцяти днів з моменту його оголошення.