Судитимуть чоловіка, який у Миргороді кинув гранату в сусідський двір

07 грудня 2020 0
Вікторія Бондаренко
Через конфлікт за землю чоловік кинув гранату в сусідський двір. Обвинувальний акт уже направили до суду.

За результатами досудового розслідування Миргородська місцева прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який у червні кинув гранату в сусідський двір.

Як повідомили на офіційному сайті Полтавської обласної прокуратури, дії чоловіка кваліфікували за ч. 1 ст. 263 та ч. 2 ст. 15, п. п. 1, 5 ч. 2 ст. 115 (носіння, зберігання, придбання вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу та закінчений замах на умисне вбивство двох або більше осіб, вчинений способом, небезпечним для життя багатьох осіб) Кримінального кодексу України.

Конфлікт між двома сім’ями перетворився на довготривалий через земельну ділянку, на яку обом родинам у різні роки сесіями Миргородської міської ради надали дозволи на виготовлення технічної документації.

Одержавши дозвіл раніше, проте вчасно не розробивши відповідну документацію, члени однієї сім’ї втратили надане законом право на безоплатне отримання у власність земельної ділянки площею понад 400 кв. м, якою давно користувалися. Водночас розробивши та подавши документи у міську раду, право власності на землю набули сусіди сім’ї. Надалі після невдалих намагань оскаржити рішення органу влади в судових інстанціях, глава родини вирішив конфлікт по-своєму, кинувши у сусідський двір ручну гранату.

За даними Головного управління Нацполіції Полтавщини, тілесні ушкодження отримали 67-річний власник та його 37-річний син. З місця події поліція вилучила фрагменти гранати, а також інші речові докази. За адресою проживання фігуранта провели невідкладний обшук, під час якого виявили металевий тубус, схожий на ручний протитанковий гранатомет і дві мінометні міни невстановленого типу, без бойових зарядів.