На Садах-2 планують відремонтувати сквер та створити майданчик для вигулу собак

03 червня 2021 0
Ольга Семенко
У Полтаві оголосили тендер на капремонт скверу на Садах-2. Передбачене облаштування майданчика для вигулу собак та спортивного майданчика.

2 червня управління житлово-комунального господарства Полтавського міськвиконкому оголосило тендер на капітальний ремонт скверу в мікрорайоні Сади-2 на розі вулиць Нікітченка та Героїв АТО. Його очікувана вартість становить 5 450 019 грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель "ProZorro".

Згідно з тендерною документацією, у сквері мають видалити сухостійні та аварійні дерева, влаштувати асфальтобетонне покриття тротуарів, побудувати пандуси та встановити тактильні показчики, поставити лави та сміттєві урни, влаштувати електроосвітлення.

Крім того, передбачене будівництво спортивного майданчика з вуличними тренажерами, а також облаштування майданчика для вигулу собак з трамплінами, тунелями та смугою перешкод.

Роботи мають виконати до 31 грудня 2021 року. Подати тендерні пропозиції для участі в торгах можна до 18 червня, аукціон призначили на 22 червня.