Поліціянти Полтавщини припинили діяльність 73-річної жінки та її спільниці, які займалися наркоторгівлею

10 червня 2021 583 0
Олена Кулага
У Лубнах поліціянти припинили діяльність двох літніх жінок, які продавали наркотики.

Поліціянти Полтавщини припинили діяльність 73-річної місцевої жительки та її 72-річної спільниці, які торгували наркотиками у місті Лубни, повідомили в пресслужбі Головного управління Національної поліції Полтавської області. 

За попередньою інформацією, 73-річна пенсіонерка налагодила тіньовий бізнес серед потенційних покупців з-поміж наркозалежних осіб. Жінка мала спільницю, котра активно допомагала збувати наркотики. 

За місцями проживання підозрюваних провели обшуки, в ході яких вилучили підготовлені на продаж пакетики із наркотичними речовинами та пігулками, гроші, мобільні телефони, банківські карти та інші речові докази їх протиправної діяльності. Вилучене направили на експертне дослідження.

Також встановили, що за період своєї злочинної діяльності 73-річна жінка відкрила рахунок в одному із банків, сума на якому сягала майже 660 тис. грн. 

Жінці повідомили про підозру у вчиненні ряду кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 та 2 ст.  307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання зберігання, з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів та вчинення таких дій повторно), ч. 3 ст. 321 (Незаконне придбання та зберігання з метою збуту сильнодіючих лікарських засобів, вчинене повторно), ч. 2 ст. 311 (Незаконне придбання та зберігання прекурсору з метою збуту) та ч. 2 ст. 306 (Використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, сильнодіючих лікарських засобів, з метою продовження незаконного обігу наркотичних засобів, сильнодіючих лікарських засобів, вчинене у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Підозрюваній обрали запобіжний захід - тримання під вартою.

Її спільниці також повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 321 (Незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також збут сильнодіючих лікарських засобів, вчинене за попередньою змовою групою осіб), ч. 2 ст. 311 (Незаконне придбання та зберігання прекурсору з метою збуту) Кримінального кодексу України.

фото: ГУ НП Полтавської області