Полтавця, який у Щербанях викрав вантажівку та дві акумуляторні батареї, засудили до вʼязниці

03 січня 2021 695 0
Тетяна Наказненко
Понад сім років увʼязнення призначили чоловікові, який взимку 2019 року у Полтавському районі викрав вантажівку та дві акумуляторні батареї з іншого транспортного засобу.

Сім років один місяць позбавлення волі з конфіскацією частини майна, окрім житла, призначили полтавцю, який у селі Щербані викрав вантажівку та дві акумуляторні батареї з іншого вантажного автомобіля. Відповідний вирок виніс Полтавський районний суд. Його опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Отже, 28 лютого 2019 року приблизно о 4:00 обвинувачений приїхав до охоронюваної території ТОВ "Гаранттранссервіс", що використовується для стоянки вантажних автомобілів, що в селі Щербані Полтавського району.

За словами охоронця, чоловік приїхав на таксі. Зайшов до нього у сторожку та пояснив, що загубив водійське посвідчення. Обманувши таким чином охоронців, обвинувачений потрапив на територію. За допомогою ключа, який був у замку запалювання, завів вантажний тягач "DAF ХF 95430", завдавши власнику матеріального збитку на суму 337 726 грн. Також він викрав дві акумуляторні батареї з вантажівки "IVECO". Таким чином завдав ТОВ "Гаранттранссервіс" збитків на суму 13 821 грн

Потім чоловік поїхав з місця вчинення злочину.

28 лютого о 12:50 працівники патрульної поліції зупинили обвинуваченого на посту Березань, що на автодорозі Київ - Харків - Довжанський у Київській області.

Під час слідчого експерименту чоловік  визнав свою вину у вчинених кримінальних правопорушеннях.

У результаті суд визнав полтавця винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 (Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб), ч. 3 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом, якщо предметом незаконного заволодіння є транспортний засіб, вартість якого у двісті п'ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян) Кримінального кодексу України.   

Строк відбування покарання засудженому мають рахувати  з 28 лютого 2019 року.

Також чоловік має сплатити на користь держави процесуальні витрати на проведення судової автотоварознавчої експертизи в розмірі 715 грн.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.