Відновили маршрут "Центр — Щербані"

04 лютого 2021 355 0
Вікторія Бондаренко
У Полтаві відновили маршрут “Центр — Щербанівський БК”.

З 4 лютого відновлює роботу автобус, який курсує за маршрутом “Центр — Щербанівський будинок культури”. Про це повідомили на сторінці Щербанівської об'єднаної територіальної громади у Фейсбуці.

Автобус розпочне роботу о 10:30 (виїзд від Громадського будинку культури). Розклад руху автобуса не змінився, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на сайті Полтавської міської ради створили петицію “Про збереження маршрутів громадського транспорту”.

Текст петиції: “Нам стало відомо, що з 1 лютого перевізник Юрій Шевчук припиняє пасажирські перевезення за маршрутом 22 (Полтава, Центр - Розсошенці, Щербані) та 36 (Інститут зв'язку - Горбанівка). Виконавчий комітет Полтавської міської ради розірвала з ним усі договори на перевезення, в тому числі й на зазначених вище маршрутах. 

Для мешканців Щербанів, Розсошенців та Горбанівки, які й так потерпають від нестачі громадського транспорту, збереження даних маршрутів є вкрай необхідним. Окрім цього, ми задоволені умовами перевезень, які забезпечує перевізник Юрій Шевчук - нові комфортні автобуси, наявність навігаторів, належне обслуговування пасажирів. Цим він суттєво відрізняє від багатьох інших перевізників, які сьогодні працюють на маршрутах.

Зважаючи на зазначене вище, ми просимо міську владу Полтави врахувати потреби людей і залишити автобуси перевізника Юрія Шевчука на маршрутах 22 та 36”.

Зараз петиція вже набрала 256 голосів. Для того, аби її почали розглядати необхідно 250.