Суд визнав недійсним результат закупівлі щодо ремонту моста на дорозі Машівка – Карлівка

10 червня 2021 203 0
Ольга Семенко
Прокуратура встановила, що тендерний комітет Агентства місцевих доріг Полтавської області, під час публічної закупівлі, безпідставно відхилив економічно вигіднішу пропозицію учасника торгів.

Господарський суд Полтавської області визнав недійсними результати закупівлі щодо капітального ремонту моста на автодорозі місцевого значення Машівка – Карлівка та договір підряду з додатковими угодами, який уклало Агентство місцевих доріг Полтавської області з ТОВ "Укртрансміст". Про це повідомила пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

Прокуратура встановила, що під час публічної закупівлі, проведеної у квітні 2020 року, тендерний комітет Агентства визнав переможцем відкритих торгів  товариство "Укртрансміст", яке запропонувало на проведення ремонту понад 17 680 000 грн.  Разом з тим, тендерний комітет безпідставно відхилив економічно вигіднішу пропозицію іншого учасника торгів.  

Таким чином тендерний комітет порушив принципи публічних закупівель та надав перевагу товариству, пропозиція якого дорожча за відхилену.

Прокуратура пред’явила позовну заяву в інтересах держави в особі Департаменту будівництва,  містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської  обласної державної адміністрації.

Учасники справи мають право на оскарження судового рішення.