В Україні розпочинається п’ятий етап вакцинації від Covid-19

20 липня 2021 0
Ольга Семенко
З 21 липня кожен охочий може зробити щеплення проти коронавірусу. Запис через сайт чи додаток "Дія" більше не працюватиме.

21 липня в Україні розпочнеться п’ятий етап вакцинації населення проти Covid-19, щеплення можуть отримати всі охочі, віком від 18 років. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Разом з тим, пріоритетними залишаються люди віком від 60 років, люди із супутніми захворюваннями, медики, освітяни, соціальні працівники та військові, які контактують з великою кількістю людей. З відкриттям п’ятого етапу вакцинації, припинить роботу запис через сайт та мобільний додаток "Дія". Записатися можна зателефонувавши в реєстратуру пункту щеплення чи в контакт-центр центру масової вакцинації, також діятиме жива черга.

Працівників сфери охорони здоров'я, освіти, соціальної сфери, військовослужбовців, працівників структур державної безпеки та структур, які забезпечують роботу держави,  працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, а також організовані колективи з понад 50 охочими щепитися, вакцинують мобільні бригади за місцем їхньої роботи.

В Україні працюють 3127 кабінетів щеплення, понад 200 центрів масової вакцинації та понад 800 мобільних бригад.

Станом на 20 липня в країні повністю вакцинували 1 461 875 людей.