Новий ЦНАП запрацює після того, як його передадуть на баланс комунального підприємства облради

23 листопада 2020 104 0
Запрацювати новий ЦНАП має до кінця року, але відбудеться це після того, як його передадуть на баланс. Поки центр порожній. Встановити меблі має обласна рада, а усе інше обладнання встановлять згідно із проєктно-кошторисною документацією.


"Побудовано"– такий банер висить біля центру надання адміністративних послуг. Однак, поки ЦНАП не працює. Розпочати свою роботу він зможе після того, як його передадуть на баланс.

"ЦНАП запрацює після того, як буде здано його в експлуатацію та передано на баланс комунальне підприємство обласної ради, але не раніше. Адже потрібно укласти договір на доставлення теплоенергії, водопостачання та енергії", – сказала начальниця управління містобудування та архітектури Полтавської ОДА Ірина Особік.
Встановити меблі має обласна рада, а усе інше обладнання встановлять згідно із проєктно-кошторисною документацією.

"Проєктно-кошторисна документація виготовлена і скорегована. Коли буде фінансування чи це відбудеться за кошти, які залишились це питання до депутатського корпусу або до замовника", – розповів проєктувальник ЦНАПу Роман Мягкохліб.

Початкова вартість центру надання адміністративних послуг становила близько 27 мільйонів гривень. Потім зросла до 59 мільйонів гривень, а з часом й до 75 мільйонів гривень. Наразі на меблювання приміщення потрібно додатково близько пʼяти мільйонів гривень. Тепер дату відкриття ЦНАПу називають кінець цього року.

Анастасія Гонтаренко, Сергій Купровський, PTV Полтавське Телебачення