МОЗ заявив про розширення переліку професій, що підлягають обов’язковій вакцинації

13 жовтня 2021 0
Ольга Семенко
Опублікували проєкт наказу МОЗ, що розширює перелік професій та підприємств, працівники яких мають обов’язково щепитися проти коронавірусу.

13 жовтня опублікували проєкт наказу Міністерства охорони здоров’я України, що передбачає розширення переліку професій та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим щепленням проти Covid-19. Згідно з документом, щеплення планують зробити обов’язковими для працівників:

- підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;

- установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей реабілітаційних закладів;

- підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

У разі ухвалення, наказ набере чинності через місяць після офіційного опублікування.

Нагадаємо, 7 жовтня Мін’юст зареєстрував наказ Міністерства охорони здоров’я України, який затверджує перелік професій, для яких обов’язкове щеплення проти коронавірусу:

- працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;

- працівники місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;

- працівники закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.