На Полтавщині центри масової вакцинації працюватимуть щоденно

19 липня 2021 0
Олена Кулага
У Полтавській області п'ять центрів масової вакцинації працюватимуть щоденно.

Від 20 липня у Полтавській області п'ять центрів масової вакцинації працюватимуть щоденно з 9:00 до 18:00, про це повідомили в телеграм-каналі голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова.

Центри масової вакцинації розгорнуті у Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Горішніх Плавнях. У цих містах щеплюватимуть вакцинами "Pfizer" та "CoronaVac".

Першочергово вакцину "Pfizer" отримають ті, хто записаний до листа очікування - пріоритетні групи населення, це здебільшого люди віком від 60 років. Потім цією вакциною щеплюватимуть у порядку живої черги, йдеться у повідомленні.

Крім того, збільшать потужність пунктів щеплення в районах у чотири рази. Уже з 20 липня їх по області буде 93. Вони прийматимуть як і пріоритетні групи населення, так і всіх охочих, хто записаний до листа-очікування через сімейного лікаря.


Протягом 18 липня у Полтаві у центрах масової вакцинації щепили вакциною "Pfizer" 1362 особи. Для пришвидшення процесу вакцинації в центрі працювали вісім бригад медиків.

Крім того, як стало відомо на апаратній нараді Полтавської обласної державної адміністрації, у пересувних пунктах вакцинації протягом 18 липня щепили 33 людини.

фото: mil.gov.ua