Пожежа в екскінотеатрі: представники охоронної фірми прокоментували дії своїх співробітників

19 грудня 2020 0
Вікторія Бондаренко
Представники охоронної фірми “Явір-2000”, які виїздили до будівлі колишнього кінотеатру Котляревського зранку в день пожежі, прокоментували дії своїх співробітників.

Перша тривога надійшла на пульт охорони 9 грудня о 3:08:56, повідомила Катерина Жовтяк начальниця пульту централізованого спостереження “Явір-2000”, в ефірі програми “Наголос” на PTV. На об’єкт направили групу швидкого реагування, на місці група оглянула об’єкт, не виявивши порушень цілісності приміщення, повідомила, що все добре.


Тривога була разова, це була тривога внутрішніх дверей переходу у “Версаль”.


Другий сигнал був о 3:34, повідомив Артур Орліковський, начальник відділу маркетингу “Явір-2000”.


“Уже за дві хвилини наша група була на місці. Далі співробітник групи швидкого реагування, діючи за інструкцією, оглянув вхідні двері на предмет проникнення, слідів проникнення не було. Далі він вивчив суміжні приміщення — “Версаль” та “Грамофон”. У цих закладах теж була охоронна сигналізація, але цього дня вона не була здана від спостереження. Це означає, що співробітник не поставив будівлю під охорону”, — сказав він.


Згодом на місці події біля будівлі екскінотеатру співробітник охоронної фірми побачив відкрите вікно у приміщення. Після цього диспетчер пробує зв’язатися з відповідальною особою.


Задимлення охоронець “Явір-2000” помітив о 4:15, о 4:16 викликали загони ДСНС.


З 3:36 до 4:15 співробітники охоронної фірми “Явір-2000” перебували біля будівлі.


14 разів диспетчер охоронної фірми дзвонив одному адміністратору закладу, потім дзвонили адміністратору №2, потім дзвонили власникові підприємства. Єдиний, хто відповів на дзвінок, начальник служби безпеки магазину “Єва”, повідомила Катерина Жовтяк.


Без відповідальних осіб, охоронці не можуть ламати двері та заходити до будівлі.


Нагадаємо, пожежа в будівлі колишнього кінотеатру Котляревського виникла 9 грудня. На сходах між першим та другим поверхами знайшли труп чоловіка. Згодом правоохоронці встановили особу загиблого, ним виявився 27-річний полтавець.


Відео з камер спостереження у закладах в мережі з’явилося увечері 17 грудня.