Незаконний обіг зброї та бойових припасів: до суду направили обвинувальний акт стосовно чоловіка із Полтавщини

12 травня 2021 0
Яніна Климань
У Полтавській області до суду направили обвинувальний акт стосовно 55-річного чоловіка, який збував зброю та боєприпаси.

Полтавською окружною прокуратурою до суду направили обвинувальний акт стосовно 55-річного жителя Полтавського району за незаконне придбання, зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів, а також збут бойових припасів без передбачених законом дозволів та незаконне виготовлення і переробку вогнепальної зброї (ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 263-1) Кримінального кодексу України. Про це повідомили у пресслужбі Полтавської обласної прокуратури.

Чоловік у травні минулого року зареєструвався в одному з інтернет-магазинів і купував та продавав вогнепальну зброю та бойові припаси. Також шляхом переробки саморобним способом придбаних частин вогнепальної зброї виготовляв пістолет-кулемет конструкції Вацлава Холека "Somopal vz.26" калібру 7,62 мм.

Під час обшуку за місцем проживання особи правоохоронці вилучили вказаний пістолет-кулемет, пістолет "Вальтер" модель П-38 калібру 9 мм, що належить до вогнепальної зброї та понад 700 набоїв.

Обвинувальний акт розглядатиме Полтавський районний суд.