На сесії Полтавської облради прийняли звернення до Кабміну, щодо регулювання тарифів на газ

14 січня 2021 399 0
Яніна Климань
У Полтавській обласній раді скликали позачергову сесію задля того, щоб розглянути питання про тарифи на транспортування газу та ціни на нього.

14 січня на засіданні третьої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання прийняли відповідне Звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 

Депутати обговорили питання, щодо врегулювання тарифів на транспортування газу та ціни на нього  на АТ "Кременчукгаз", АТ "Полтавагаз",  АТ "Лубнигаз",  АТ "Гадячгаз", також щодо скасування пільгового тарифу на електроенергію для побутових споживачів  АТ "Полтаваобленерго".

Під час сесії Полтавської облради до сесійної зали потрапили мітингувальники, які виступали проти підвищення тарифів. Однак згодом їх вивели правоохоронці.

Народний депутат України Ляшенко Анастасія наголосила, що НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) починає ретельно перевіряти всіх газопостачальників, які на сьогодні мають найвищі тарифи на розподіл газу. 

Нагадаємо, в Україні планують запровадити регулювання ціни на газ на період карантину. Фактично це буде діяти до кінця опалювального періоду, пропонована ціна, яка встановиться на цей момент - 6,99 грн.