Полтавських перевізників планують зобов’язати надавати пріоритет медикам

24 березня 2021 0
Ольга Семенко
На засідання міськвиконкому підготували проєкт рішення, згідно з яким у громадському транспорті Полтави мають виокремити місця для медичних працівників.

Полтавських перевізників, які працюють на тролейбусних та автобусних маршрутах, хочуть зобов’язати забезпечувати пріоритетний проїзд медичних працівників закладів охорони здоров’я. Це передбачено проєктом рішення Полтавського міськвиконкому, який 24 березня опублікували на сайті міськради.

Згідно з документом, з 26 березня на період карантину для медичних працівників мають виокремити у тролейбусах не менше чотирьох місць, а в автобусах не менше двох. Проїзд медичних працівників закладів охорони здоров’я здійснюватиметься згідно з довідкою, виданою за місцем роботи на бланку установи, організації, підприємства,  підписаною керівником та засвідченою відповідною печаткою, із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові працівника та його посади.

Як зазначено в документі, це рішення має на меті не допустити зупинення виконання завдань за призначенням медичними працівниками закладів охорони здоров’я щодо негайної ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня.

Проєкт рішення мають розглянути на засіданні міськвиконкому 25 березня.