На вимаганні коштів затримали бійця ММА та чоловіка, який бив заступника мера

15 червня 2021 0
На вулиці 23 вересня затримали трьох чоловіків. Їх підозрюють у вимаганні коштів. А затримали зловмисників під час отримання частини грошей, у розмірі десяти тисяч гривень.Близько 10 спецпризначенців "КОРД", люди, яких кладуть обличчям на землю та лайка на всю вулицю. Зранку на Алмазному затримали трьох чоловіків, які вимагали кошти у місцевих жителів та підприємців.

Зараз таємниця досудового розслідування. Наш цент, якщо захоче надати інформацію громадськості він обов’язково скаже. Особа поки ні в чому не винна, – сказав слідчий.
– А чому в наручниках стоїть? – запитали ми.
– З метою особистої безпеки, – відповів слідчий.

Затримали чоловіків під час передачі частини коштів. А саме: десяти тисяч гривень. У кайданках – один з фігурантів у справі побиття колишнього заступника міського голови Андрія Ляміна, а також журналіста Ярослава Журавля Мустафа Алоєв. Ще один з чоловіків Вячеслав Богомол – професійний боєць ММА, який раніше займався в одному з полтавських клубів.

"Він займався у мене дуже великий термін. І був бійцем клубу "Branibor Team". Але з 2.09.2020 року він відрахований з клубу за не відвідування занять. Він вже хлопець дорослий і пішов у самостійне життя", – зазначив тренер клубу "Branibor Team" Віталій Макаренко.

Під час обшуків з сумки одного з чоловіків дістають пакети з якоюсь речовиною, гроші та розкладні ножі. 

А деякі місцеві жителі бачили, як ще зранку чоловіки довго сиділи в машині.

"Я зранку вийшов, машина та, десятка стояла. Сидять три людини, глянув на них. Пішов, повертаюся уже в наручниках. Один там сидить, другий там, а третій в машині", – зауважив місцевий житель Микола Ольвач.

"Один, каже, біг десь вдарився в машину. Ну вони стояли постійно під нашим під’їздом і під цим", – зазначив місцевий житель Віктор.

Якщо провину чоловіків доведуть, їм загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.