Октябрський райсуд повністю виправдав Наталію Саєнко

25 листопада 2020 1439 0
Обвинувачену в смертельній аварії біля Корпусного саду, що сталася два роки тому, Наталію Саєнко, повністю виправдали. Сімʼя Левченків не отримає компенсацію за загибель дитини. Адвокат потерпілих говорить, що родина буде подавати апеляцію.

25 листопада, 15:00. Останнє засідання у справі смертельної ДТП біля Корпусного саду, що сталася два роки тому. Суддя Анатолій Савченко виносить вирок обвинуваченій Наталії Саєнко. Він підтримує аргументи сторони захисту, наполягаючи, зокрема, на тому, що перевищення швидкості не було. А Артем Левченко, що загинув внаслідок аварії, повинен був надати перевагу в русі.

"Наведені стороною обвинувачення, доводи ґрунтуються на припущеннях та на доказах, здобутих з порушеннями. Суд приходить до висновку, що стороною обвинувачення не надано достатніх та переконливих доказів вчинення Саєнко кримінального правопорушення, а тому її необхідно виправдати на підставі пункту 2 частини першої статті 373 на підставі недоведеності вчинення нею кримінального правопорушення", – проголосив вирок суддя Анатолій Савченко.

Мама Артема Левченка говорить, що Наталії Саєнко допомогли знищити докази, через що і вдалося виправдати її.

"Це – наша країна і це складно прийняти, але, на жаль, життя моєї дитини стало розмінною монетою. Така наша система поліції, і я не знаю, куди звертатися в нашій країні, коли вбивають", – сказала мама велосипедиста Наталія Левченко.

"Звісно, ми будемо подавати апеляцію. Ми незадоволені вироком суду, який є виправдовувальним. Винні слідчі, але їх притягли до дисциплінарної відповідальності, хтось помер, але вибачте. Я б якось так підсумував", – прокоментував адвокат потерпілих Дмитро Семеха.

Нагадаємо, 6 листопада 2018 року на пішохідному переході водійка Наталія Саєнко зіштовхнулася з неповнолітнім велосипедистом. Через два місяці, не приходячи до тями, Артем Левченко помер. Кримінальне провадження відкрили лише після того, як полтавці зібрали мітинг під прокуратурою. Лише два місяці обвинувачена перебувала під цілодобовим домашнім арештом, пізніше запобіжний захід змінили на домашній арешт у нічний час. У лютому 2020 року і це обмеження скасували.

Дарина Литвак, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення