До Полтавської обласної ради обрали депутатів від сімох партій

06 листопада 2020 62 0
Опублікували результати виборів депутатів до Полтавської обласної ради.

До Полтавської обласної ради обрали 84 депутатів від сімох політичних сил. Результати виборів опублікувала громадянська мережа "Опора", посилаючись на оприлюднені на засіданні Полтавської обласної ТВК дані.

Згідно з ними, депутатські мандати отримали:

"Довіра" — 66486 голосів (загалом — 16 мандатів);

"Слуга народу" — 56840 (14);

"За майбутнє" — 52157 (13);

ВО "Батьківщина" — 46323 (12);

"Опозиційна платформа – За життя" — 41219 (11);

"Рідне місто" — 35645 (9);

"Європейська Солідарність" — 33641 голос (9 мандатів).

Мандати депутатів Полтавської обласної ради у територіальних виборчих округах отримали:

"Довіра": Олександр Біленький, Олександр Путря, Юрій Лебедин, Олександр Копелець, Микола Бондар, Валерій Капленко, Олег Діденко, Віктор Кордубан, Василь Стасовський, Валентин Несен, Володимир Куцовол (11 мандатів);

"Слуга народу": Олександр Смірнов, Олег Хардін, Іван Гришко, Сергій Жук, Олександр Руденко, Михайло Виноград, Фахраддін Мухтаров, Юлія Цибульська, Ольга Величко (9 мандатів);

"За майбутнє": Вячеслав Стеценко, Олександр Ващенко, Геннадій Коваленко, Олексій Матюшенко, Олег Баканов, Руслан Проценко, Ольга Усанова, Олег Дядик (8 мандатів);

ВО "Батьківщина": Лариса Босенко, Ірина Степаненко, Юрій Тимоха, Олег Бєлоножко, Віталій Бабак, Денис Терещенко, Володимир Яровенко (7 мандатів);

"Опозиційна платформа – За життя": Сергій Савченко, Олександр Сиверин, Євген Корф, Сергій Мазур, Володимир Говоренко (5 мандатів);

"Європейська Солідарність": Микола Кульчинський, Юрій Мотрич, Марина Василенко, Вячеслав Мінязєв (4 мандати);

"Рідне місто": Олексій Бовдир, Юрій Гриценко, Сергій Сушко (3 мандати).

У єдиному багатомандатному виборчому окрузі обрали таких депутатів:

"Опозиційна платформа – За життя": Олег Сазонов (перший кандидат), Руслан Телятник, Валерія Пантюх, Оксана Винниченко, Олег Панкратьєв, Олександр Алексюк (6 мандатів);

"Рідне місто": Андрій Удовиченко (перший кандидат), Олексій Чепурко, Олег Фещенко, Тетяна Юрченко, Юлія Устименко, Олександр Кудацький (6 мандатів);

"Довіра": Олег Кулініч (перший кандидат), Людмила Корнієнко, Костянтин Копотун, Яніна Аранчій, Іван Близнюк (5 мандатів);

"Слуга народу": Олександр Лемешко (перший кандидат), Вячеслав Ждан, Наталія Сухонос, Марина Грекова, Людмила Мірошніченко (5 мандатів);

"За майбутнє": Юрій Шаповалов (перший кандидат), Іван Москалик, Світлана Тарашевська, Максим Середа, Наталія Сук (5 мандатів);

ВО "Батьківщина": Руслан Богдан (перший кандидат), Сергій Бєлашов, Олександр Олексенко, Іван Сидоренко, Дмитро Кравченко (5 мандатів);

"Європейська Солідарність": Наталія Гранчак (перша кандидатка), Сергій Бульбаха, Яніна Барибіна, Ігор Процай, Лілія Руроєва (5 мандатів).