На Полтавщині суд покарав неповнолітнього за побиття однолітка

22 липня 2021 245 0
Олена Кулага
До неповнолітнього застосували примусові заходи виховного характеру за побиття однолітка - рік під наглядом матері.

Примусові заходи виховного характеру у виді застереження та передачі під нагляд матері строком на один рік, присудили неповнолітньому, який побив однолітка. Відповідний вирок виніс Глобинський районний суд. 

Згідно з текстом вироку, 1 березня 2021 року неповнолітній, перебуваючи у школі, на ґрунті неприязних відносин, побив свого однолітка, повідомили на сайті Глобинського районного суду.

Обвинувачений наніс потерпілому близько чотирьох ударів кулаком по голові в область лівого ока. 

В результаті побиття, потерпілий отримав закриту черепно–мозкову травму, струс головного мозку, синець, точкові синці на верхній повіці. За ступенем тяжкості травми віднесли до категорії легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Відповідно до висновку органів пробації, виправлення обвинуваченого можливе без позбавлення або обмеження волі. 

У скоєному обвинувачений розкаявся. Після вчинення правопорушення він поводився зразково. Скарги на його поведінку не надходили. 

Позовну заяву про відшкодування моральної шкоди потерпілому - суд задовольнив частково в розмірі три тис. грн.

Суд визнав неповнолітнього винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 (спричинення умисного легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я) Кримінального кодексу України.

Вирок суду законної сили не набрав.